Biuletyn Informacji Publicznej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Czersku

INSTRUKCJA BIPSTAŁE ELEMENTY STRONY:

Informacja o jednostce administracyjnej – po prawej logo Biuletynu, nad wyszukiwarką widnieje nazwa jednostki, która prezentuje Biuletyn.

Menu podmiotowe – menu, w którym znajdą Państwo informacje o strukturze organizacyjnej jednostki. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, po środku strony pojawią się informacje zawarte w nim.

Szukaj – element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij „enter”.


ELEMENTY ZMIENNE:

Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst lub obrazek. Po kliknięciu na niego otwiera się strona, z którą jest on powiązany.

Pobieranie plików – w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem – pobrać, czy otworzyć.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:48
Treść wprowadził(a): Monika Zienkowska, 2019-02-19 10:26:21
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2019-02-19 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2019-02-19 10:24:22